Buhalterinės paslaugos įmonėms pasirinkus standartinį apskaitos planą, arba buhalterinės paslaugas pagal super apskaitos planą. Įmonių kūrimas, pardavimas,  verslo konsultacijos jaunam verslui.

Teikiame virtualaus biuro (juridinį įmonės registracijos adresą),  virtualaus asistento paslaugas Pietų Lietuvoje: Alytuje, Marijampolėje, Lazdijuose, Prienuose, Druskininkuose, Varėnoje, Kaune ir Vilniuje

Įmonių steigimas

Įmonių steigimas pagal pageidaujamą juridinį vienetą. Padedame įmonės steigimo metu, teikiame konsultacijas, suteikiame informaciją viso proceso metu. Šiuo metu specializuojamės įkuriant tokius juridinius vienetus Lietuvoje:

Plačiau

Jaunas verslas

Jaunas verslas - padedame sudaryti fiziniams asmenims (bedarbiams, baigiamųjų klasių moksleiviams, studentams, asmenims, potencialiai galintiems ir norintiems užsiimti verslo veikla), palankias sąlygas pradėti verslą Alytaus mieste.

Plačiau

Verslo konsultacijos

Teikiame verslo konsultacijas. Konsultuojame komercinės bei kitos teisės, finansų ir verslo klausimais. Padedame mūsų klientams, teikdami šias paslaugas:

Plačiau

Virtualus biuras

UAB Finansų grupė, pradeda teikti Alytaus mieste Virtualaus biuro paslaugas.

Virtualus biuras – tai paslauga smulkiojo verslo įmonėms, kurios paskirtis yra sukurti jų klientams ir partneriams realaus biuro įspūdį bei atlikti visas realaus biuro funkcijas.

Plačiau

Biuro įrangos nuoma

Biuro įrangos nuoma pradedančiam verslui. Ar jūsų verslo įsibėgėjimas galėtų būti efektyvesnis su nauja biuro įranga ar tinkamais biuro baldais? Ar norėtumėte ją įsigyti, tačiau šiuo metu neplanuojate skirti tam pinigų, o pirkti lizingu yra per daug sudėtinga?

Plačiau

Firminio stiliaus sukūrimas

Firminio stiliaus sukūrimas
Firminio stiliaus sukūrimas

Firminis stilius - tai įmonės vaizdas, pagal kurį bus sutinkama ir vėliau atpažįstama. Bendradarbiaujant dizaineriams ir firmos atstovams sukuriamas vientisas, įsimintinas ir originalus visų su Jūsų įmonės atributika susijusių produktų apipavidalinimas, atitinkantis Jūsų kompanijos specifiką ir vertybes.

Plačiau

Pagalba biure

FIN GROUP darbuotojai profesionaliai pašalins bet kokius biure įvykusius gedimus, suteiks patikimą pagalbą. Biurams išrašomos sąskaitos, tai dar viena priežastis, dėl ko verta užsisakyti mus.

Plačiau